Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Clubu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..

5 posters
YazarMesaj
YoshYci
En Büyük Yoshyci Admin
En Büyük Yoshyci Admin
YoshYci

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Ysmoq2
RuH HaliM : Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Melekgibixq5

Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Empty
MesajKonu: Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..   Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 1:15 pm

[alıntıdır]
Arkadaşlar bugün ''TRENDY''dergisi aldım ve içinde Hepsi ropörtajı vardı!Sizlerle paylaşmak istedim

Hepsi kızları üçüncü albümleri ''Hepsi Şaka''yla sevenlerinin karşısına yeniden çıktı.MFÖ'den ''Sakın Gelme'',Sezen Aksu'dan ''Onu Alma Beni Al'', Bülent Ortaçgil'den ''Beni Kategorize Etme'',Mirkelam'dan ''Tavla''gibi şarkıları yeniden söyleyen Hepsi kızları bir de Kenan Doğulu'dan ''Dört Peynirli Pizza'' şarkısı geldi.Rakiplerinin olmadığını söyleyen kızlar,kendilerine işlerinden dolayı dayanabilecek erkek olmadığını da belirtiyorlar.

KAÇINCI ALBÜM OLACAK BU?
Eren:Tam iki senede hazırlandık ve üçüncü albümümüzle döndük.

BU ALBÜMÜN ÖNCEKİLERDEN FARKI VAR MI?
Eren:Çok farkı var.Öncekiler ''Hepsi 1'' ve ''Hepsi 2''ydi.Bunun adı bile farklı:''Şaka''!Şarkı sözlerinden dolayı bu adı verdik.

ÇOK NEŞELİ MÜZİKLER Mİ,YOKSA KOMİK SÖZLER Mİ VAR? NEDEN ''ŞAKA''?
Yasemin:Şarkı sözleri,şakayla karışık bazı şeyleri ima ediyor.Biz de gayet teatral ve komik bir biçimde okuduk parçaları.
Eren:Önceki aldümlerde R&B tarzını kullanıyorduk.Bu albümü pop ağırlıklı yaptık.Biraz da elektronik müzik var.Bu arada daha da olgunlaştık tabii.Hepimiz çok geliştik.Bunun müziğimize de etkisi var.
Gülçin:Cover parçalar kullandık.Sadece bir tane yeni parçamız var.

COVER PARÇALARIN BAŞARISI GARANTİ MİDİR?NEDEN YENİ PARÇALAR DEĞİL DE,ÖNCEDEN SÖYLENMİŞ PARÇALAR?
Eren:Bu parçalar bizim yıllardır hep aklımızda olan ve en sevdiğimiz parçalardı.
Cemre:Aslında biz bu albümü bir ara albüm olarak düşündük.''İki buçukuncu albümümüz''diyebiliriz!
Erenarçaları oldukça değiştirdik.Eski hallerine benzemiyorlar artık.Bir de bu şarkılar çocukluğumuzun parçaları.Bu parçaların en güzel halleri zamanında yapılmış zaten.Biz sadece yorumumuzu kattık.
Cemre:Cover albümde başarı kesinlikle garanti değil.''Ben bu şarkıyı zaten biliyorum.Dinleyecek olsam asıl sahibinden dilerim'' diyenler olacaktır.Bizimki büyük bir risk.Ama biz bu albümü tamamen gülümseyen ifadelerle yaptıkHiçbir endişemiz yok.İşin bu kısmına takılmıyoruz.Hayranlarımız bizim giydiğimiz ayakkabıdan,saçımıza taktığıız tokaya kadar her şeyi bilmek istiyorlar.Bu albümde seslendirdiğimiz parçalarda en sevdiğimiz şarkılar.Bunu da bilsinler istedik !
Eren:Seçtiğimiz parçalar dönemlerinin en sevilen şarkıları.''Biz ilk söyleyen şarkıcılardan daha iyiyiz''gibi bir şeyle de çıkmıyoruz ortaya.Bir iddia için yapmadık bu albümü.
Cemre:Evet bir iddia için yapmadık.Ama albüm çalışmaları bittiği zaman isimlere baktım,albümün kapağına baktım.''Şaka maka derken,güsel bir şey yapmışız biz''diye düşünmeden de edemedim.

Arkadaşlar hepsini kendim yazdım isterseniz emeğimin karşılığnı verirsiniz
Daha devamı var ama yorumlardan snra devam edicem
http://gruphepsifanclub.benimforum.biz
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Erncs7
RuH HaliM : Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Eytaney1

MesajKonu: Geri: Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..   Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 1:46 pm

şu şaka albümünün şakılarını bi dinleyeyim bakalım nsıl?
http://gruphepsifanclub.benimforum.biz
Dyg_Cmr
Moderatör
Moderatör
Dyg_Cmr

Kadın

MesajKonu: Geri: Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..   Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 9:31 am

bnde aldm cnm aynı dergiyii
bnce dinla çoq gsl
cemre_iko
Moderatör
Moderatör
cemre_iko

MesajKonu: Geri: Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..   Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 9:55 pm

spr yhaa
ELİF90
Moderatör
Moderatör
ELİF90

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Erncs7

MesajKonu: Geri: Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..   Şaka Falan Derken İddalı Çıktık.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:43 am

BENCEDE

Şaka Falan Derken İddalı Çıktık..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-