Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Clubu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ

4 posters
YazarMesaj
GüLçİnCi_KiŞiLiK
Süper Moderatör
Süper Moderatör
GüLçİnCi_KiŞiLiK

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Glniw0

ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Empty
MesajKonu: ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ   ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 4:52 pm

Çağla Şikel:

“Grup Hepsi’yi pek dinlemem ama seslerini bir kaç defa duydum ve beğendim özellikle Gülçin oldukça kaliteli bir gırtlağa sahip bunu iyi değerlendirsinler, son klipleri 4 peynirli pizzanın klibi çok güzel kareografilerinden çok hoşlandım, esnek olmaları ve fiziklerinin düzgünlüğü dikkat çekici etkenler.”
Hepsi 1 hakkında;
“Ben henüz bir oyuncu olamadım ancak 2 dizide oynadım ve bu eleştiri yapmak için gerekli bir tecrübe değil fakat bir kaç yorumda bulunabilirim. Çevremdeki çoğu kişi dizinin ilkokul çağı çocuklar için olduğunu söylüyor fakat ben öyle düşünmüyorum, bir kere konusu yetişkinlere de hitap ediyor, üniversite çağındaki 4 kızın öyküsü neden sadece küçükler için olsun ki, çok doğal oynuyorlar bu işten de kıvırdıklarını düşünüyorum. Ben hiç izleyemedim işlerimin yoğunluğu yüzünden fakat fragmanlarına bakıyorum ve bazen de kanalları çevirdiğimde dizi rast geliyor biraz bakıyorum.”

Pelin Karahan:
Hepsiye zaten bayılıyorum 1-2 kerede konserine gitmiştim şarkılarıda süper beğeniyorum kısaca ben hepsiye 4 müthiş melek diyorum ben onların dizisini izliyorum onlarda benim dizimi izliyorlar kısaca yakın arkadaş gibiyiz öyleyse insanın arkadaşının eurovision çıkması güzel bir duygu değil mi kısaca başarılar diyorum.
http://gruphepsifanclub.benimforum.biz/profile.forum
Dyg_Cmr
Moderatör
Moderatör
Dyg_Cmr

Kadın

MesajKonu: Geri: ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ   ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 9:16 am

Pelin Karahan:
Hepsiye zaten bayılıyorum 1-2 kerede konserine gitmiştim şarkılarıda süper beğeniyorum kısaca ben hepsiye 4 müthiş melek diyorum ben onların dizisini izliyorum onlarda benim dizimi izliyorlar kısaca yakın arkadaş gibiyiz öyleyse insanın arkadaşının eurovision çıkması güzel bir duygu değil mi kısaca başarılar diyorum.
ayy askmmm yha pelin karahan a bayılırmm...!!!!
cemre_iko
Moderatör
Moderatör
cemre_iko

MesajKonu: Geri: ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ   ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 9:22 am

[quote="Dyg_Cmr"]Pelin Karahan:
ayy askmmm yha pelin karahan a bayılırmm...!!!![/quoteaynen]
ELİF90
Moderatör
Moderatör
ELİF90

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Erncs7

MesajKonu: Geri: ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ   ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 11:18 am

YA ZATEN BELLİ İKİSİDE ÇOK SEWDİĞİM ÜNLÜLERDEN İKİSİ AYYYYY CANLARIM YAAAAAAAAAAAAAAAAA Very Happy Very Happy Very Happy

ÇAĞLA ŞİKEL VE PELİN KARAHAN HEPSİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-