Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Clubu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA..

3 posters
YazarMesaj
GüLçİnCi_KiŞiLiK
Süper Moderatör
Süper Moderatör
GüLçİnCi_KiŞiLiK

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Glniw0

SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Empty
MesajKonu: SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA..   SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 5:17 pm

EREN

SizinLe bugüne kadar herşey hakkında konuştuk,bu kez biraz modadan bahsedeLim dedik.Modayı yakından takip eden birimisin?
-modayı ister istemez takip ediyorsun ama ben hep kendime yakışanı giyerim diyelimki açık sarı moda...eğer yakışmadığını düşünüyorsam kimse giydiremez bana.Siyah modadır örneğin.ama siyah benim hiç giymediğim bir renktir bu yüzden önemsemem.
Yani moda oLanLarın içinden tarzına uygun olanları seçiyorsun...
-Aynen öyle.moda olanı birebir giymem.
En sevdiğin aksesuarLar neLer?
-Kafama taktığım şeyler çok fazla!Yemeniden bant yaparım,fuLar bağlarım,şapka takarım.Kafamda yada boynumda mutlaka birşey vardır.her mevsim şalla dolaşırım.
Sokağa çıkarken yanından ayırmadığın 3 şey ne?
-ısLak mendiLim,dudak yumuşatıcısı ve parfümüm.
Seni bu aralar en çok mutlu eden renk hangisi?
-yeşil ! hayatım boyunca en sevdiğim renk oldu.Ama şu sıralar gece mavisi ve lacivert tonlarınıda çok giyiyorum.
ßu saç kendi saç renginmi?
-orjinal rengim ama arada gölgeler var.
Kendi stilini yarattığına inanıyormusun?
-evet.bizim kızlar eren bu tam senlik diye bana kıyafet alıp gelirler.bende çok iyi bilirim neyi alıp neyi almayacağımı,neyin bana çok yakışacağını..Bu yüzden tarzımı yarattığıma inanıyorum.

CEMRE
Konumuz moda cemre..Sen diğer kızlara göre biraz daha süslüsün sanki
-ben en süslü değil en sadeyim aslında!fakat biraz abidik gubidik şeyler giyerim kafama değişik şeyler takarım.hiç desenli kıyafetler giymem.
Modayı takip ediyor musun?
-Evet ediyorum.Ken
dim biiç en iyi rşeyler çizip yaptırmayı seviyorum.mesela genelde yere kadar elbiseler giyerim.o elbiselerin hepsini kendim çiziyorum.Stilistlikde ilerde yapmayı düşündüğüm şeylerden biri aslında.
En sevdiğin aksesuarLar neLer?
-her zaman için saat.Saat takıntım var.Bunu biraz YASEMİNEDE buLaştırdım.Almam gereken şeyler olur ve alışverişe çıkarım.ama onları unutup eve saat alıp dönerim
Bugüne kadar hiç en iyi arkadaşınla pişti oldunmu?[b]
-Başak şekeroğlu adında çok yakın bir arkdaşım var.Aynı gün mezuniyette aynı elbiseyle gittik.

YASEMİN

Modayı takip ediyor musun?
-Ediyorum =)
Peki,neye göre?
-kızlar kadar çok takip eden biri değilim.benim unuttuğum renkler oluyor.Örneğin bu sene sarı modaymış şimdiye kadar en son çocukken sarı giymişimdir.Birde bugün!Geçen gün modaymış acaba bu bana yakışırmı dedim ve denedim bi baktım yakışıyormuş bu moda bunu alıp giyeyim demem çoğu zaman.
En sevdiğin aksesuarlar neler?
-Şapka,kemer ve saat.Saat takıntısıda Cemrede buLaştı =) Birde çanta.
En son aLdığın çanta nasıLdı?
-pLaj çantası DieseL'den almıştım.Ama onu günlük hayatta kullanıyorum.Hatta bir arkadaşım bu çantayı migros poşeti sandı =)
Yanından ayırmadığın üç şey?
-eL kRemi,ısLak mendil ve parfüm.
Bir arkadaşınla kıyafet konusunda hiç pişti oldunmu?
-GüLçinLe olduk bir röportaj sırasında.ayakkabı kot ceket herşeyi aynı giymişiz.Birimiz ceketi çıkardık,değişiklik olsun diye=)
Bir eğlence mekanına gittiğini düşün...üzerindeki kıyafetin aynısı başka bir kızdada var,ne yaparsın?
-Yanında durmam.başka biryere giderim.Sinir oLurum.Benim aLdığım şeyi niye almış diye düşünürüm.O yüzden hep farklı şeyler almaya dikkat ederim.
Dünya modasını bir anda değiştirecek gücün olsa,moda nasıl olsun istersin?
-insanları kendim gibi görmek isterim Şık görünmek isterim.o yüzden nişantaşıyı çok seviyorum. Oradaki herkes çok bakımLı.Gereksiz süsler püsler zincirler hoşuma gitmiyor,rahat olacaksın bence.Çok yüksek,tahta topuklu ayakkabıLarıda ortadan kaldırırdım çok kötüler bence
http://gruphepsifanclub.benimforum.biz/profile.forum
YoshYci
En Büyük Yoshyci Admin
En Büyük Yoshyci Admin
YoshYci

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Ysmoq2
RuH HaliM : SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Melekgibixq5

MesajKonu: Geri: SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA..   SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 7:02 pm

çok konu açıosun bide kişi bulsan tam süper olacak ve daha süper olucn
http://gruphepsifanclub.benimforum.biz
GüLçİnCi_KiŞiLiK
Süper Moderatör
Süper Moderatör
GüLçİnCi_KiŞiLiK

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Glniw0

MesajKonu: Geri: SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA..   SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 7:06 pm

üye bulmaya çalışcam hmde çok çalışcam Very Happy
http://gruphepsifanclub.benimforum.biz/profile.forum
Dyg_Cmr
Moderatör
Moderatör
Dyg_Cmr

Kadın

MesajKonu: Geri: SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA..   SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA.. Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 9:05 am

saol cnm

SÜPER BİR RÖPORTAJ EN İNCE AYRINTILARIYLA..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-