Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

Grup Hepsi Fan Clubu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA

YazarMesaj
Yosh[Y]asemin
Alışmış Üye
Alışmış Üye
Yosh[Y]asemin

Kadın
Hangi Hepsi Kızı? : HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA Ysmoq2
RuH HaliM : HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA Utangajd5

HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA Empty
MesajKonu: HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA   HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 12:46 am

Arkadaşlar ben aranızdaki büyük fanlardan biriyim ve bu sene okulumda 6. sınıfa geçtim.Bilindiği üzere devlet bize geçen senelerdeki gibi her türlü okul kitaplarını dağıttı. Bende kitaplarımı dün aldım ve herhangi bir hata olma ihtimaliyle kitaplarımı kontrol etmek istedim. Dağıtılan İngilizce Coursebook a (çalışma kitabına) bakarken şaşkınlığa uğradım çünkü karşımda HEPSİ duruyordu. Milli Eğitim kendisine yakışanı yaptı ve bizlerin hayran olduğu grubu bize örnek olarak çıkardı. Bu sayede biz öğrenciler derslere daha ilgi gösterebiliriz. Aranızda 11 e geçmiş olanlarınız varsa (olduğunu düşünüyorum) kitaplarını kontrol etsinler. Sırf 6. sınıflar değil daha alt ve üst sınıflarda dikkatle incelesinler. Smile
http://hepsi.forum8.biz

HEPSİ OKUL KİTAPLARINDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-